SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 8894103
nr 889 4103
Bägare
Silver, Barock, Augsburg, 1600-talets slut, invändigt förgylld, höjd: 13, 5, diameter: 11, vikt. 340g ca
Utrop:
12.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:54:55
21/4 20:29:23